opony używane

Opony używane Tychowo

Zachodniopomorskie

Opony Michelin traktowane są za drinki z najpiękniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Gościno

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie ekspertów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych uwag w efekcie wielu testów i kontroli. Do najpełniejszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo atrakcyjne parametry niezależnie od godziny roku,
– wysoką siłę na wykorzystanie co jest istotnym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Gościno

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić ponadto w zimie. Nie uczestniczy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Idealnie przydają się dla samochodów w skali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to cechuje się bardzo silnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Gościno

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest porównywalną drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Gościno

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie ciekawą jakość hamowania B. To, co wybiera model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem czerpać spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale zawsze zaczynającą z momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich potrzebne, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli planujemy mieć z opon cały rok, bez konieczności zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ wejdziemy w kształcie od 15 do 19 cali.

Opony używane Gościno

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami a znacznie przydatnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest skorzystanie do jej konstrukcje nowej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym składnikiem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia i zaawansowanej techniki, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki został zaprojektowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają wysoką przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co wchodzi na ludzkie stron jezdne na śniegu. Najważniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Gościno

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments